מדיניות משלוחים והחזרות

 

מועדי אספקה, הובלה ומשלוח

  1. המוצר הנרכש יסופק באמצעות דואר ישראל שליחים/חברת שליחים לבית הלקוח עד שבעה (7) ימי עסקים.
  2. המשלוח הנו ללא עלות ובלבד שעלות המוצר הינה מעל שלש מאות וחמישים שקלים חדשים (350 ₪). בכל מקרה אחר עלות משלוח של הזמנה (בחבילה אחת) תעמוד על 30 ₪ דמי משלוח לכל חבילה באמצעות שליח, או משלח בדואר רשום ללא עלות בהתאם לבחירת הלקוח.
  3. ניתן לאסוף את ההזמנה ללא תשלום בכתובת איסוף שתימסר במעמד ביצוע ההזמנה.
  4. במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות פניה טלפונית (052-5602164) או באמצעות פניה לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני vered.grebelsky@gmail.com תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. ככל הניתן נבקש לדעת את סיבת ההחזרה על מנת שנוכל לשפר את שירותנו. לאחר קבלת האישור בדבר ביטול העסקה נבקשכם לדאוג להגעת המוצר לחנות או לכל כתובת שתתואם עמכם. על המוצר להיות עטוף באריזתו המקורית, עם הטיקט של בית העסק.
  5. החזרת או החלפת המוצר כפופה לכך שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש או התאמות אישיות עבור הלקוח וכל עוד לא נותקה התגית\תווית מן המוצר והמוצר באריזתו המקורית שבה סופק. בכפוף לתנאים המפורטים לעיל ורד תספק החזר כספי מלא, ללא דמי ביטול במקרה של החזרת המוצר בידי הלקוח, עם זאת קבלת ההחזר מוגבלת ל-3 החזרות רציפות.
  6. על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול בדואר אלקטרוני vered.grebelsky@gmail.com לשירות הלקוחות, הכול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 
  7. שליחות חוזרת מהלקוח (איסוף) במקרה של החזרה או החלפת פריט, בחיוב מלא של הלקוח.